Brwi i rzęsy

LAMINACJA RZĘS

Jeśli borykają się Panie z trudnymi rzęsami, które nie chcą zalotnie trzepotać na tle ruchomej powieki i są odporne na wszelkiego rodzaju mechaniczne wywijanie zalotką, lub poprostu znudziło się codzienne wywijanie ich, to polecamy nowoczesny zabieg lAMINACJI RZĘS, czyli ekstremalnego podkręcenia rzęs od nasady, aż po same końce. Rzęsy będą miały po zabiegu upragniony kształt, a ich dokładne wytuszowanie pięknie to tylko podkreśli.

Na zakończenie zabiegu nakładamy ma rzęsy botox, w celu wzmocnienia efektu, oraz odżywczą keratynę.

Zabieg ten jest przeznaczony do trwałego modelowania rzęs. Delikatnie, aczkolwiej trwale podkręca rzęsy – efekt zabiegu jest widoczny przez około 6-8 tygodni. Polecany jest nie tylko dla Pań o „podatnych”, krótkich rzęsach, ale również dla Pań o rzęsach „trudnych”, długich, prostych.

Laminowanie rzęs jest w pewnym stopniu alternatywą do zabiegu przedłużania rzęs lub podkręcania ich zalotką. W jego efekcie uzyskujemy pięknie uniesione, podkręcone, pogrubione o około 20-40% rzęsy, które są w 100% naturalne. W trakcie zabiegu wykonujemy również koloryzację (hennę) rzęs.

Jak długo utrzymuje się efekt:
Działanie zastosowanych preparatów jest skuteczne przez 12 tygodni, z tym, że włosy mają swój cykl wzrostu i ciągle pojawiają się nowe rzęsy. Dlatego zabieg dobrze jest powtórzyć po ok. 4-6 tygodniach.
Jak należy dbać o rzęsy po laminowaniu:
Przez pierwsze 24 godziny nie wolno moczyć rzęs ani nakładać na nie preparatów kosmetycznych. Przez pierwsze 48 godzin nie można używać preparatów do demakijażu oczu. Poza tym po zabiegu należy starać się nie dotykać i nie bawić się rzęsami.  W pierwszym tygodniu po zabiegu dobrze jest zrezygnować z sauny.

Podkręcenie rzęs uzależnione jest od wielkości wybranych do zabiegu wałeczków oraz rodzaju zastosowanego skrętu.

Trwała na rzęsy pozwala zaoszczędzić mnóstwo czasu. Po zabiegu ich codzienna kosmetyka sprowadza się jedynie do wytuszowania, podkreślającego ich uformowany kształt.

 

salon-euforia-o-nas

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart