Twarz

BOTOX

Botox to zabieg polegający na wstrzyknięciu niewielkiej ilości toksyny botulinowej do mięśnia, co spowoduje jego rozluźnienie i tym samym wygładzenie zmarszczek. Ostrzyknięcia toksyną botulinową z powodu małej inwazyjności i praktycznie nie mający szkodliwych skutków ubocznych, jest to zabieg obecnie jeden z najpopularniejszych zabiegów niechirurgicznych w korekcji zmarszczek twarzy.

Botoxem można ostrzyknąć:

 • zmarszczki poziome czoła.
 • „lwia zmarszczka” między brwiami.
 • zmarszczki mimiczne wkoło oczu.

Zmarszczki zanikają stopniowo od 2-3 dni do 2 tygodni.
Zabieg trwa krótko jest prawie bezbolesny, a efekt utrzymuje się około 6-8 miesięcy.

ZABIEG INTENSYWNIE NAWILŻAJĄCY (DO KAŻDEGO TYPU CERY)

Specjalny zabieg na twarz, szyję i dekolt dla każdego typu skóry, zmęczonej, przesuszonej z nadmiernym rogowaceniem naskórka, pozbawionej energii, o szarym kolorycie, odwodnionej, zwiotczałej i z utratą naturalnych mechanizmów obronnych.

Zabieg mocno nawilża, ujędrnia skórę, redukuje drobne zmarszczki, wzmacnia mechanizmy obronne, pobudza syntezę kolagenu, redukuje wolne rodniki i utrzymuje stałe nawilżenie skóry zapewniając wysoką skuteczność kuracji. Zabieg połączony dodatkowo z masażem twarzy, szyi i dekoltu.

PEELING KAWITACYJNY (z ULTRADŹWIĘKAMI, SONOFOREZĄ)

Peeling kawitacyjny to zabieg polegający na delikatnym oczyszczeniu skóry. Usuwanie zanieczyszczeń oraz martwych komórek przebiega bezpiecznie. To nowy system do głębokiej pielęgnacji skóry i jej regeneracji, bez efektów ubocznych.

Peeling kawitacyjny działa na skórę łagodnie poprzez przyjemne, naturalne wibracje bez użycia prądu elektrycznego. Zastosowanie tego urządzenia pozwala na głęboką regenerację skóry poprzez błyskawiczne i efektywne jej odnowienie oraz oczyszczenie na dużej głębokości, czego rezultatem jest – zauważalna w widoczny sposób – skóra odnowiona i odświeżona.

Peeling kawitacyjny przeznaczony jest do wrażliwej, delikatnej oraz cienkiej skóry, skłonnej do podrażnień i rozszerzonych naczynek, a także jako bezinwazyjny zabieg oczyszczający dla skóry trądzikowej i przetłuszczającej się.

Peeling kawitacyjny można przeprowadzić na twarzy, dłoniach oraz plecach.

Bardzo dobre efekty uzyskuje się łącząc peeling kawitacyjny z sonoforezą (ultradźwiękami). Fale emitowane przez specjalne urządzenie masują skórę i wprowadzają substancje aktywne w głąb do skóry właściwej.

Oczyszczona skóra, złagodzone objawy trądziku, ujędrnione tkanki poprzez mikromasaż i stymulacja metabolizmu komórek to zalety tego zabiegu.

MIKRODERMABRAZJA DIAMENTOWA

Należy ona do zabiegów mechanicznego ścierania naskórka. Pozwala na powolne ścieranie powierzchni skóry, mikrowarstwa po mikrowarstwie, aż do pożądanego poziomu. Wykonuje się to przy pomocy specjalnej głowicy diamentowej.

Po zabiegu obserwuje się pogrubienie naskórka i wzmożenie syntezy kolagenu i elastyny. Dzięki temu metoda ta znalazła szerokie zastosowanie do odmładzania skóry, korekcji zmarszczek i blizn, eliminacji plam i przebarwień, czyszczenia skóry, leczenia trądziku.

Niewątpliwą zaletą tego zabiegu jest to, że jest on bezbolesny, prosty, trwa krótko i po jego wykonaniu pacjent nie jest wyłączony z zajęć życia codziennego.

Wskazania do mikrodermabrazji: odmładzanie skóry, likwidacja delikatnych zmarszczek wokół oczu ust i szyi, trądzik pospolity (zaskórnikowy, grudkowy), blizny, łojotok, zaskórniki, rogowacenie przymieszkowe, rozszerzone pory, blizny zanikowe i przerosłe, przebarwienia i odbarwienia, uszkodzenia posłoneczne skóry (twarz, ręce, szyja),szorstki, zrogowaciały naskórek, rozstępy.

Bardzo ważna jest odpowiednia pielęgnacja po zabiegu.

PEELING MIGDAŁOWY

Peeling migdałowy jest zabiegiem odmładzająco – regenerującym na twarz, szyję i dekolt, do każdego rodzaju cery, również tej najbardziej delikatnej. Przeznaczony dla osób dbających o młody i zdrowy wygląd skóry, a w okresie letnim o równomierną i aksamitną opaleniznę.

Daje możliwość wykonywania zabiegów przez cały rok, również w okresie letnim bez ryzyka wystąpienia przebarwień. Zabieg można wykonać na twarz, szyję, dekolt oraz plecy.

Efektem zabiegu jest promienny wygląd, dobrze nawilżona i napięta skóra. Cera odzyskuje, jednolity koloryt, miękkość i sprężystość.

PEELING MIGDAŁOWY

Peeling migdałowy jest zabiegiem odmładzająco – regenerującym na twarz, szyję i dekolt, do każdego rodzaju cery, również tej najbardziej delikatnej. Przeznaczony dla osób dbających o młody i zdrowy wygląd skóry, a w okresie letnim o równomierną i aksamitną opaleniznę.

Daje możliwość wykonywania zabiegów przez cały rok, również w okresie letnim bez ryzyka wystąpienia przebarwień. Zabieg można wykonać na twarz, szyję, dekolt oraz plecy.

Efektem zabiegu jest promienny wygląd, dobrze nawilżona i napięta skóra. Cera odzyskuje, jednolity koloryt, miękkość i sprężystość.

KWAS GLIKOLOWY 35%

Kwas glikolowy najskuteczniej usuwa obumarłe komórki naskórka, umożliwiając w ten sposób łatwiejsze przenikanie w głębsze warstwy aktywnych składników pielęgnacyjnych zawartych w kremach, maskach czy ampułkach. Z wiekiem skóra staje się grubsza, traci jędrność, zmarszczki pogłębiają się i pogarsza się odżywienie głębszych warstw skóry. Cera wygląda na zmęczoną, nie ma połysku, traci blask i gładkość. Pojawiają się plamy i przebarwienia.

Po przeprowadzeniu zabiegu kwasem glikolowym skóra sucha staje się lepiej nawilżona, bardziej miękka i świetlista. Tłusta z rozszerzonymi porami, często także z bliznami po trądzikowymi nabiera delikatności i jasnego koloru.

Wskazania do zabiegu:

 • rozszerzone pory
 • drobne blizny, zmarszczki
 • skóra tłusta, trądzikowa
 • gruba warstwa zrogowaciałego naskórka
 • przebarwienia (wątrobowe, starcze, hormonalne, po słoneczne ? piegi)
 • cera atroficzna, źle ukrwiona
 • przedwcześnie starzejąca się skóra
 • skóra zniszczona kąpielami słonecznymi
 • skóra sucha, wiotka
 • regeneracja naskórka
 • nadmierne rogowacenie
 • nierówny koloryt cery (szara)
 • trądzik zaskórnikowy i kostkowy (eksfoliacja ? metoda lecznicza)

Zabieg możesz wykonać jednorazowo (tzw. Bankietowy) lub w serii od 6- 8 zabiegów wykonywanych raz w tygodniu w zależności od rodzaju skóry.

Trzy dni po zabiegu nie powinnaś używać kosmetyków z kwasami i retinolem, tylko odżywcze i nawilżające. W czasie trwania serii zabiegów eksfoliacji nie stosować innych peelingów. Uważnie obserwuj reakcje skórne. Po zabiegu należy unikać słońca i solarium lub zabezpieczyć skórę sun blockerem o wysokim filtrze. Od 1 do 2 godzin po zbiegu może utrzymać się zaczerwienienie. Zabieg eksfoliacji może być z powodzeniem stosowany na inne części ciała (brzuch, uda, plecy, ramiona).

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart