Paznokcie, dłonie i stopy

* Manicure Japoński *

Manicure Japoński polecany jest szczególnie osobom posiadającym kruchą i łamliwą płytkę paznokcia. Jest też niezastąpiony przy paznokciach rozdwajających się.

Zabieg polega na energicznym wcieraniu specjalanej pasty w naturalną płytkę paznokcia. Następnie na przygotowną w ten sposób powierzchnię nanosi się warstwę pudru, który zabezpiecza powierzchnię przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Zapobiego to wypłukiwaniu zawartych w paście składników odżywczych oraz nadaje paznokciom blask różowej perły.

Technologia zabiegu pobudza ukrwienie łożyska. Pomaga wchłaniać składniki odżywcze oraz wspiera wzrost paznokci. Paznokcie zostają wzmocnione i zabezpieczone przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Manicure japoński zapobiega także łuszczeniu się i rozdwajaniu płytki. W celu uzupełnienia odżywczej warstwy kurację należy systematycznie powtarzać, co 2 - 3 tygodni, przez okres pełnego zrośnięcia płytki paznokcia.

Zabieg przeciętnie trwa około 30min. Ze względu na wyjątkowy wygląd paznokci po zabiegu, manicure ten swobodnie mogą stosować zarówno Panie jak i Panowie.


* PEDICURE  KOSMETYCZNY  I  LECZNICZY *

W naszym salonie każda Pani znajdzie coś wyjątkowego dla swoich stóp. Wykonujemy pedciure zarówno kosmetyczny jak i leczniczy.

Do zabiegu pedicure kosmetyczny zalicza się oczyszczenie paznokci ze skórek, opiłowaniu i skróceniu. Do zabiegu zalicza się również usunięcie zgrubiałego naskórka z pięt za pomocą profesjonalnej frezarki. Usunięcie modzeli. Ten zabieg zakończony jest peelingiem maską i delikatnym masażem stóp oraz pomalowaniem paznokci zwykłym lakierem lub hybrydowym.

Do zabiegu pedicure leczniczego zalicza się oczyszczenie paznokci ze skórek, opiłowaniu i skróceniu .Usunięcie zgrubiałego naskórka z pięt za pomocą omegi oraz profesjonalnej frezarki. Usunięcie modzeli ,odcisków, zmiękczenie zrogowaciałych paznokci specjalnym płynem i w razie konieczności leczenie wrastania paznokci.

Salon Kosmetyczny EUFORIA

ul. Grunwaldzka 72a,     43-600 Jaworzno

tel. 32 752 03 57

email: salon_euforia@o2.pl